Dibaş Su Teposu Temizlik Ve İzolasyon Servisi

Su Deposu Temizlik

Su Deposu Temizleme

Suyun canlılar için hayati önem taşıdığı bilinen bir gerçektir. Doğadaki hiçbir canlı susuz yaşayamaz. Ancak suyun bu öneminin yanı sıra pis sular da aynı düzeyde canlı hayatı için zararlıdır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün sürekli yayınladığı raporlarında insanların hayatını tehdit eden unsurlar sıralanır. Bu listede sigaradan ölüm, alkolden ölüm gibi sebepleri 6. sırada pis sulardan dolayı insan ölümleri yerini almaktadır. Evlerimizde kullandığımız şehir suyunun kesilme riskine karşı binalarda yaptırılan depolar da belirli aralıklarla temizlenmelidir. Su Deposu Temizleme, depoları kullanan kişiler için bilinenden çok daha fazla önem arz etmektedir.

Binalardaki su depoları içinde bulunan sular zaman içinde ortaya çıkan kimyasal ve fiziksel tepkimelerden dolayı tehlikeli bir hal alır. Bu nedenle de 4 ve 6 ay aralıklarla mutlaka temizletilmelidir. Su Deposu Temizleme konusunda uzman olan firmamız İstanbul genelinde hangi semtte olursanız olun depolarınızı temizlemeye taliptir. Temizletilmeyen depolarda biriken pislik ve mikropların çeşmelerimizden bize ulaştığı düşünülürse ve bizimde yemeklerimizde, demlediğimiz çayda ya da en basit ihtimalle elimizi yüzümüzü yıkarken bu mikroplara maruz kaldığımız düşünülürse su depolarımızı temizletmenin ihmal edilmemesi gereken bir işlem olduğu daha net ortaya çıkacaktır.

Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz Su Deposu Temizleme hizmeti ile kişilerin sağlığını tehdit eden durumlardan birini ortadan kaldırıyor olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Binalarınızdaki depolarınızı temizlerken Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlar kullanılmakta ve gereken bütün hijyen kurallarına da uyulmaktadır.